BAĞIŞ SERTİFİKALARI

BİLGİLENDİRME

Değerli bağışçımız, bağış sertifikaları bölümümüze ulaşmadan önce bilmelisiniz ki her bağışınız bir öğrenciye umut olacak kadar değerlidir. Çok yakın zaman da sanal pos kurulumu yapılıp isterseniz kredi kartınız ile bağışta bulunabilecek veya sevdiklerinize bağış sertifikaları hediye edebileceksiniz.

Sizler için bir birinden güzel ve özel 13 adet isterseniz dijital isterseniz fiziki bağış sertifikası düzenledik, özel günlerinizde sevdikleriniz adına bağış yapıp bu çok kıymetli sertifikalarımız dan sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Sanal pos ödeme yöntemimiz aktif olana kadar dilerseniz banka yolu ile havale gerçekleştirip açıklama kısmına bağış sertifikasının adını girdikten sonra bize sertifikayı hediye edeceğiniz kişi veya kişilerin bilgilerini mail olarak gönderebilirsiniz.

Bağış sertifikalarının düzenlenmesinde bize sağlamanız gereken bilgiler Bağışı yapan kişi adı ve soyadı – Bağış sertifikasını hediye edeceği kişinin adı,soyadı eğer dijital sertifika ise mail adresi, fiziki sertifika ise ikamet adres bilgileri

 

Hesap numaralarımızı görmek için tıklayınız

 

BAĞIŞ SERTİFİKALARIMIZI GÖRMEK VE İNCELEMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ DEVAM BUTONUNA BASINIZ…

DEVAM